pondelok 19. novembra 2012

Remember, remember to enjoy November (Don't kill me Guy Fawkes)

Rada by som prispievala, ale to počasie vonku chce inak.
Chcela by som spať 24 hodín 6 dní v týždni a ten jeden piť horúcu čokoládu pod perinou a túliť sa ku všetkému, čo bude ochotné sa nechať. 
Pozerala som si kľúčové slová, vďaka ktorým sa ľudia dostávajú na môj blog a teda, celkom ma to prekvapilo. Nebíčko v papuľke a aj slovo žráč pochopím, aj keď by sa viac hodili k nejakému food blogu. No ako sa niekto dostane na môj blog po zadaní hesla "ako urobiť fajku" do googlu, to mi je teda záhadou :D

Včera som bola na koncerte Garbage. Na koncerte som nebola už ani nepamätám.
Garbage som mala ako mladšia veľmi rada. Hlavne speváčku som vždy obdivovala a na akcii som si spomenula, prečo. Tá žena je dokonalá zmes neviazanosti, ľahkej vulgarity a otvorenosti. Nie každý robí na pódiu kliky a prizná sa k precitliveniu, pretože má PMS. I just like her.

Ako predkapela im boli The Cubes, ktoré možno tiež poznáte. Podarená slovenská kapelka, ktorá je čisto ženského zloženia. A to je  Knechtová za biciami a Humeňanské za basou a gitarou. Keď som sa s nimi stretla po prvý krát, zloženie ma celkom prekvapilo.

No ale nie o tom som chcela. Je november a znova je tu mesiac fotografie.
Ja som ho ešte nestihla pochodiť, ale zajtra sa chystám zo školy na Off festival čo je vlastne súbežná fotografická akcia, len o trošku menej vyhlásená s troška nekomerčnejšími fotografiami.

Užívajte si kultúrneho novembra.

2 komentáre:

 1. ty si veľmi sympatická počúvaj :D ja som na koncerte bola cca pred mesiacom, momentálne mám lenivé kedy nič nerobím iba sa sem tam učim :D
  uži si off

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem!:D
   ja by som mala pracovať na seminárkach do školy, ale skrátka... nevládzem.
   Vďaka :)

   Odstrániť