pondelok 6. decembra 2010

I am not a asshole. I am just a bit confused

Niektorí majú naozaj prirodzený talent otravovať vzduch. Každý takého niekoho poznáme. Buď sú to ľudia, čo proste nevedia, čo je slušné povedať a poriadne vám lezú na nervy, alebo ľudia, čo to skrátka v živote fakt posrali a teraz roznášajú zlú auru a karmu všade naokolo. Budem tentokrát zo známych dôvodov písať o druhej kategórii. Za prvé preto, že je to pre mňa naozaj aktuálna téma. A za druhé preto, lebo by som si mohla uraziť jediného čitateľa :D (ale aj tak ťa Lúbim - L. Nedám tam mäkčeň a hotovo. Mäkčeň to robí také romantické:D)

Áno. Viem, že ani jeden z tých dotyčných nemali ľahký život. Kto by aj mal, keď všade, kde prídu ich len posieľajú preč. Ale môžu si za to sami. Miešajú sa do vecí, s ktorými nielen, že nemajú absolútne nič spoločné, ale ani im nerozumejú. Mnohokrát ani netušia, o čom rozprávajú, no majú veľkú potrebu sa vyjadriť. Až tak veľkú, že túto potrebu sa snažia odobrať všetkým ostatným v miestnosti. Uzavrú kanvicu, v ktorej kypí voda. Je Preto logické, že veko všeobecného pochopenia vyletí do vzduchu a von sa vyderie len napätie, krik a hádky. Naozaj, ale naozaj nemám rada týchto ľudí. Nie pre ich vlastnosť dokonale nepochopiť situáciu a perfektne sa do nej nehodiť. Ale pre jednoduchú vec. Už len fakt, že v miestnosti stoja zvyšuje tlak každému v nej. Pretože vedia, že skôr, či neskôr sa čosi majstrovsky poserie. Ako to len oni vedia. Na to treba talent. Prvotriedny. Taký, s akým sa ani do Talentmánie nechodí, lebo by to tam spadlo. Fakt. Alebo by nasrali komplet všetkých. A tí by ich v priamom prenose ukameňovali. Upálili. Alebo umučili o čosi krvavejšie. A musíte uznať, za to žiadne prachy nestoja.

Týmto by som prosím pekne rada vyvrátila, že každý talent, je dobrý. Nie je. Radšej byť netalentovaná šedá myška, ako v mysliach kruto zabíjaná, Preklínaná talentovaná nasieračka okolia. Fakt. Tá nenápadnosť stojí za to :D

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára